KONTAKTUJTE NÁS: 733 129 612

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE A REALIZÁTOR

Náplň práce:

  • samostatné jednání se zákazníky
  • profesionální komunikace s investorem, projektantem, stavební firmou
  • vedení administrativy zakázek
  • odpovědnost za celkový výsledek stavby
  • dohled nad realizací uzavřených zakázek

Požadujeme:

  • minimálně 3 roky obchodní praxe, příp. 5 let ve stavebnictví
  • SŠ/VŠ stavební, strojní
  • ŘP sk. B
  • znalost všech nástrojů MS Office samozřejmostí
  • znalost programu Autocadvýhodou

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv
  • příznivé podmínky pro to, abyste se mohl/a naplno věnovat své práci a aby Vás práce bavila
  • technickou podporu
  • zaškolení a možnosti pro další vzdělávání směřující k profesnímu a osobnímu růstu
  • služební auto, počítač, mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • finanční odměnu v závislosti na odvedené práci

tel: 733 123 767 email: bednar@oknamontplast.cz

Referent/ka nákupu a logistiky

  • Odpovědnost za včasné objednání materiálu a všech příslušenství a doplňků k daným zakázkám
  • Evidence a udržování záznamů (objednávky, dodací listy, kontrola přijatých faktur,..)
  • Kontrola kvality a množství dodaného materiálu
  • Evidence dodaného materiálu
  • Vedení skladového hospodářství
  • Komunikace s dodavateli vč. řešení reklamací k dodavatelům
  • polupráce s obchodním oddělením, výrobou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (obor logistika výhodou)
  • Praxe v oblasti logistiky výrobní společnosti (logistika, nákup, obchod) výhodou
  • Znalost problematiky objednávek, dodacích listů, fakturace
  • Znalost práce se SW Pohoda výhodou
  • Znalost práce s tabulkovými editory
  • Zájem učit se novým věcem
  • Technická zdatnost, dobré organizační schopnosti, systematický přístup, pečlivost, komunikativnost

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní rostoucí společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • ajímavé mzdové ohodnocení závislé na výkonech
  • Pravidelná školení, firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned

tel: 733 120 864 email: uher@oknamontplast.cz

Detail nabídky

VÝROBNÍ DĚLNÍK

  • zakázková výroba plastových a hliníkových výplní otvorů
  • práce na CNC strojích i s ručním nářadím

Požadujeme:

  • min. učňovské vzdělání se zaměřením na průmysl nebo stavebnictví
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat
  • dobrá fyzická zdatnost a zdravotní stav

Nabízíme:

  • 23 000 – 26 000 Kč/měsíc
  • jednosměnný provoz
  • stabilní pracovní prostředí, jsme firma s dlouholetou tradicí
  • práce v mladém kolektivu
  • atraktivní mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
  • pracovní poměr na plný úvazek (doba určitá s možností prodloužení na neurčitou)
  • vše potřebné Vás naučíme