SERVISNÍ FORMULÁŘ     KONTAKTUJTE NÁS: 732 542 747

GEALAN-CAIRE® smart

Aktivní větráníAktivní a inteligentní větrání

Aktivní větrací systém GEALAN-CAIRE® smart aktivně vytváří proudění vzduchu pomocí ventilátorů. Jakmile se hodnoty vnitřního klimatu (teplota a vlhkost) měřené senzory liší od ideálního stavu, aktivní systém začne špatný vzduch transportovat ven a čerstvý vzduch dovnitř. Aktivní větrání může pohybovat velkým objemem vzduchu a je tou správnou volbou, jestliže velké místnosti nebo celé byty mají být energeticky účinně větrány, aniž by obyvatelé museli cokoli dělat a utrácet svůj drahocenný čas.

Oblast použití

Aktivní dvoucestná větrací jednotka je integrována přímo do okenního systému: na boku nebo nahoře, s viditelným, barevně sladěným profilem krytu. Může být instalována pod izolaci a pod omítku. GEALAN-CAIRE® smart vytváří čerstvý vzduch bez ohledu na tlak vzduchu pomocí 5 stupňů ventilátoru. Integrovaná senzorová technologie automaticky zahájí proces větrání, takže teplota a vlhkost vzduchu v místnosti zůstanou v ideálním rozmezí. Systém optimalizuje vnitřní klima tím, že chrání před vlhkostí, alergiemi, hmyzem a hlukem. Inteligentní využití tepelné energie šetří náklady na vytápění.

Konstrukce a funkce

GEALAN-CAIRE® smart je integrován do boční nebo horní části okna. Proudění vzduchu je od 4 do 40 m³ za hodinu. Proud odsávaného a přiváděného vzduchu čistě oddělenými kanály. Dva filtry třídy ISO Coarse 50 % (volitelně ISO ePM25 70 %) filtrují prach, pyl a další škodlivé částice a snadno se vyměňují. Vysoce účinný výměník tepla minimalizuje tepelné ztráty.

Autonomní provoz

GEALAN-CAIRE® smart pracuje zcela samostatně. Senzorová technologie to provádí v automatickém režimu: Jakmile vlhkost vzduchu již není v ideálním rozmezí, začne systém GEALAN-CAIRE® smart automaticky ventilovat, odstraňuje vlhkost a dodává čerstvý, vyčištěný vzduch – pro stabilní a zdravé vnitřní klima, aniž by se muselo zbytečně plýtvat vzduchem. I když není nikdo doma, budou pokoje vždy optimálně větrané.Lze ovládat s i bez aplikace

GEALAN-CAIRE® smart lze také ovládat klasickým způsobem pomocí dotykového senzoru přímo na zařízení nebo pomocí zapuštěného tlačítka. Alternativně lze GEALAN-CAIRE® smart připojit k síti volitelně prostřednictvím WLAN a inteligentně tak ovládat pomocí mobilní aplikace na smartphonu nebo tabletu.


Možnosti instalace (s omítkou)

Komponenty pro GEALAN-CAIRE® smart jsou k dispozici v různých barevných provedeních a površích a dokonale se přizpůsobí vašemu okennímu systému uvnitř i venku. Větrací systém může být instalován pod izolaci a pod omítku. Základní část nasazovacího kanálu, kterou lze rozšířit pomocí adaptéru o mřížce 20 mm, umožňuje bezproblémovou instalaci do tepelně izolačního kompozitního systému bez ohledu na to, jak silná je izolační vrstva. Viditelné zůstávají pouze úzké mřížky vstupu a výstupu vzduchu v podhledu okna.

Snadná integrace technologie Smart Home

GEALAN-CAIRE® smart lze snadno integrovat do inteligentního domácího systému Smart Home. Když jste se dlouho sprchovali a okamžitě potřebujete intenzivnější větrání, mohou se místnosti inteligentně větrat. GEALAN-CAIRE® smart lze snadno ovládat i mimo vlastní domov pomocí inteligentní platformy Smart Home. Získáte tak přehled o všech aspektech kvality života, budete spravovat všechny funkce centrálně pouhými několika kliknutími nebo pomocí hlasového ovládání.

Interakce se stávajícími součástmi

Bez ohledu na to, jak chytrý je váš domov, nebo ještě bude: GEALAN-CAIRE® smart se dobře hodí ke stávajícím inteligentním komponentám. Můžete si vytvořit osobní řešení „aplikace pro všechno“ a připojit větrací systém GEALAN-CAIRE®. Místnosti, zařízení, scény nebo funkční úrovně (větrání, topení, osvětlení atd.) jsou voleny a nastavovány podle vašich vlastních přání. Předpokladem je další použití brány společnosti Mediola*.

Výhody

  1. Úpora energie
  2. Zdraví
  3. Ochrana proti vlhkosti
  4. Ochrana proti hluku
  5. Bezpečnost
  6. Autonomní provoz
  7. Rekuperace tepla
  8. Inteligentní ovládání
  9. Včetně vzduchového filtru