SERVISNÍ FORMULÁŘ     KONTAKTUJTE NÁS: 732 542 747

O nás

Firma MONTPLAST zahájila svou činnost v roce 2000. Výroba probíhala v pronajatých prostorách v obci Záhorovicea činila 120m2.

U zrodu firmy stáli čtyři zaměstnanci, kteří se starali o prodej, administrativu, výrobu, i montáž. Vyrábělo se především ručně, s pomoci starších zařízení a nástrojů. S růstem počtu zakázek a objemu produkce vyvstala potřeba pořídit nové výrobní prostory a získat nové spolupracovníky.

V roce 2003 byla zakoupena výrobní hala v Uherském Brodu a byly pořízeny novější stroje. Vzhledem k nedostatečným výrobním a prostorovým kapacitám došlo k další přístavbě a nástavbě budovy, později k odkupu a rekonstrukci dalších hal v objektu a k nákupu moderních CNC strojů, které výrobu usnadnily a zrychlily. S mnohaletou praxí jsme se stali skutečnými odborníky ve svém oboru. Díky moderně vybaveným výrobním prostorám jsme schopni vyrobit i atypické a nadměrné výrobky. Od začátku své existence děláme vše pro maximální naplnění přání našich zákazníků. Vaše spokojenost je hlavním cílem veškerých našich činností.