SERVISNÍ FORMULÁŘ     KONTAKTUJTE NÁS: 732 542 747

STÍNÍCÍ TECHNIKA

STÍNÍCÍ TECHNIKA / MarkyzyMarkyzy

MARKÝZY

Užívejte si atmosféru léta a relaxujte v příjemném stínu markýzy. Terasová markýza je elegantní sluneční clona se zaoblenou kazetou, vhodná do míst, kde by odkrytá konstrukce působila rušivě. Kazeta plní estetickou a zároveň ochrannou funkci. Látka se při jejím svinutí dokonale schová do kazety a je tak chráněná před vnějšími vlivy počasí. Upevňovací konzole umožňují jednoduchou montáž a nastavení ramen od vodorovného až do svislého sklonu. Použitím excentrických šroubů v držácích ramen lze vycentrovat ramena do roviny.

Potah markýzy je vyroben ze speciální, markýzové látky DICKSON. Ze stejného materiálu je zhotoven i volán, jehož tvar a velikost jsou volitelné. Stříška není nutná, neboť kazeta zcela chrání látku před nepřízní počasí.

Markýzy ZDE


ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD A PERGOL

Toto zastínění umožňuje regulovat průnik slunečního svitu do místnosti a zamezit nepříjemně vysokému množství světla i tepla především na zahradních pergolách či zimních zahradách. Bezpečná vzdálenost látky od střechy zimní zahrady či pergoly je zajištěna pomocí vodicích lišt a lankového pružinového systému, který udržuje látku neustále napnutou. Systém je navržen tak, aby snadno překonal jakékoli menší tolerance v usazení konstrukce střechy.

Zimní zahrady a pergoly ZDE